Půjčka na exekuce

<span>Máte dluhy nebo vám hrozí exekuce? Tato půjčka vám pomůže vyřešit dluhy a odvrátit hrozbu exekuce.</span> Máte dluhy nebo vám hrozí exekuce? Tato půjčka vám pomůže vyřešit dluhy a odvrátit hrozbu exekuce.

Máte nějaké dluhy nebo neuhrazené finanční závazky a hrozí vám exekuce? Pak by vás mohla zajímat tato půjčka na exekuce. Jedná se o specifický finanční produkt, který vám pomůže vyřešit vaši složitou finanční situaci. Získáte peníze na odvrácení exekuce. Při splnění podmínek můžete dokonce získat i nějaké peníze navíc. A není to jenom půjčka na exekuce. Finanční prostředky můžete získat na libovolný účel.

Co nabízí půjčka na exekuce?

Tato finanční nabídka se specializuje na ty, kdo mají problémy, hrozí jim exekuce, dražba nemovitosti nebo jiné finanční trable. Díky této nabídce může dojít k oddlužení nemovitosti a odvrácení dražby.

Podmínkou pro sjednání této půjčky je zástava nemovitosti. Ručit můžete buďto vlastní nemovitostí, nebo je možné, aby jako ručitel vystupovala jiná osoba.

Řešení celé situace je velmi rychlé. Máte k dispozici zázemí zkušené finanční společnosti, která se specializuje právě na případy exekuce. Můžete tedy získat kvalitní servis zkušených profesionálů, kteří vyřídí celou tuto nemilou záležitost ve vašem zastoupení. Není nutné, abyste sami jednali s exekutorem nebo s těmi, kterým dlužíte.

Jaké jsou podmínky půjčky na exekuce?

Základní podmínka zde již byla zmíněna – u této půjčky na exekuce se předpokládá ručení nemovitostí. Ručit můžete buď vlastní nemovitostí (dům, byt, chata, chalupa, stavební pozemek aj.). Nebo se za úvěr může zaručit i jiná osoba (která ale musí být také vlastníkem nemovitosti). Další podmínky a parametry:

 • Půjčka od 50 tisíc korun (horní hranice úvěru pak není nijak omezená, odvíjí se od odhadní ceny zastavené nemovitosti)
 • Nevadí nařízená exekuce, exekuční dražba nebo existující zástavní právo na předmětné nemovitosti
 • U půjček nad 300 tisíc korun můžete splácet až 15 roků, u půjček do 300 tisíc korun je maximální doba splatnosti stanovena na 6 roků

Potřebuji pomoc s řešením exekuce!

Pokud vám hrozí exekuce, neváhejte a vyplňte následující nezávaznou žádost. Na základě vámi zadaných informací bude zpracována nabídka na úvěr, který by vám mohl být poskytnout. Vyplnění této žádosti je nezávazné – nevzniká vám žádná povinnost cokoliv hradit. (nejsou zde žádné poplatky předem  – pokud bude půjčka schválena, budete platit, až po podepsání smlouvy a po vyplacení sjednané částky).

Neváhejte a zkuste požádat o pomoc s řešením exekuce ještě dnes:

Nabídka této půjčky byla dočasně pozastavena.
Děkujeme za pochopení.

Potřebujete rychle získat peníze? Pak neváhejte a podívejte se, co vám nabízí Rychlé půjčky do 5000 Kč. Snadno a rychle, za výhodných podmínek, bez placení poplatků předem a bez rizika si i vy můžete půjčit peníze. Umožní vám to i tato Půjčím vlastní peníze na směnku. Stačí jedno kliknutí a peníze už mohou bý tna cestě k vám.

Diskuse: Půjčka na exekuce

Diskuse: 1
 • Custom avatar Natalija

  ja potsebuju hnet pujcit 33000

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • petr.vinohradsky@seznam.cz: Úkáčkům bych jako vláda nedal ani korunu, dobrovolně sem vtrhli, museli čekat,...
 • Jan: Jen se podívejte pokud by šel náš studen studovat, co by dostal a to nic, ještě...
 • Jan: A je to tady zase se přidává té Ukrajinské svoloči, je to opravdu neskutečné ...
 • Ing. Luděk Maier: Datum narození 8.11.1964. V květnu 1982 jsem odmaturoval a v září 1982 jsem nast...
 • Irena: Tak to je tedy pěkný podraz na důchodce. Můj důchod má nyní termín 19. den v...