Půjčka 10 000 Kč v hotovosti na ruku zdarma i o víkendu

<span>Potřebujete rychle sehnat peníze a bojíte vysokých poplatků? Tady nemusíte. První půjčka je zde zdarma (bez úroků a bez poplatků). Můžete zde ihned dostat 10 000 Kč i v hotovosti na ruku. Stačí jen vyplnit nezávaznou online žádost a do 10 minut víte, kolik můžete dostat.</span> Potřebujete rychle sehnat peníze a bojíte vysokých poplatků? Tady nemusíte. První půjčka je zde zdarma (bez úroků a bez poplatků). Můžete zde ihned dostat 10 000 Kč i v hotovosti na ruku. Stačí jen vyplnit nezávaznou online žádost a do 10 minut víte, kolik můžete dostat.

Půjčit si peníze není, nic moc složitého. Půjčky nabízí jak banky, tak i nebankovní finanční společnosti. Těch najdete aktuálně na internetu i několik desítek. Nabízí úvěry s různými parametry, ze kterých by si měl být schopen vybrat snad úplně každý.

Levná půjčka, která vás nezruinuje

Půjčit si ale peníze, tak aby vás to moc nestálo, už je složitější. Zvláště pro nebankovní půjčky je typické, že za půjčení pár tisíc korun do výplaty zaplatíte i poměrně vysoké poplatky.

Můžete se sami podívat na tabulku se srovnáním 40 různých půjček do 10 000 Kč na 30 dní. Některé půjčky se dají pořídit poměrně levně. Někdy vás půjčka 10 tisíc korun na jeden měsíc, bude stát jen pár stovek. Nemalá část půjček, si ale za 10 tisíc korun na 4 týdny, naúčtuje i poplatek 2 – 3 tisíc korun.

Taková půjčka může představovat velké riziko. Namísto, aby vám pomohla vyřešit aktuální finanční problém, může způsobit mnohem větší finanční krizi v budoucnu.

Půjčka 10 000 Kč která je pro nové klienty zdarma

Rozumnou možností, jak si půjčit peníze, nabízí třeba toto půjčka, která je pro nové klienty zdarma. To znamená, že je to bez úroků a bez poplatků. Pokud byste si půjčili 10 000 Kč, pak vracíte také jen 10 tisíc korun. Navíc zde máte splátky rozloženy na 4 měsíce, takže by vám stačilo každý měsíc zaplatit jen 2500 Kč:

 • Rychlá nebankovní půjčka od 3000 Kč do 16 000 Kč
 • První půjčka je zdarma (bez úroků a bez poplatků)
 • Splátky až 4 měsíce (nevracíte vše naráz, platíte měsíční splátky)
 • Vyřízení přes internet nebo na bezplatné telefonní lince
 • Výplata peněz i v hotovosti na ruku
 • Peníze můžete dostat i o víkendu (přivezou je až k vám domů)
 • Solidní nabídka bez podvodů, férové podmínky

Půjčka v hotovosti na ruku i o víkendu

Tato půjčka nabízí (nejenom pro nové klienty), možnost získat peníze v hotovosti. Dokonce i o víkendu. O půjčku je možné jednoduše požádat přes internet (nezávaznou online žádost, najdete níže). Nebo můžete zavolat i na bezplatnou telefonní linku.

Kromě půjčky pro nové klienty (která je aktuálně zdarma) do 16 000 Kč, zde můžete dostat i větší úvěr. V hotovosti až 90 000 Kč nebo bezhotovostní úvěr na účet až 170 000 Kč

Jaké musíte splnit podmínky pro půjčku zdarma?

 • Minimální věk 18 roků
 • Platný občanský průkaz
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Dostatečný příjem (výplatní pásky za poslední 2 měsíce, výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o příjmu)

Nezávazná online žádost – do 10 minut víte, jestli dostanete peníze

O peníze si můžete požádat ihned – stačí jen vyplnit tuto nezávaznou online žádost. Do 10 minut se dozvíte, kolik peněz můžete dostat a jaké budou přesné podmínky. Ihned tak budete vědět, s čím můžete počítat:

Diskuse: Půjčka 10 000 Kč v hotovosti na ruku zdarma i o víkendu

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Půjčka zdarma bez úroků
Online půjčka bez registru
Poradna a diskuze
 • FMach: Tak superhrubá mzda a co to vlastně je. Daň se platí i ze sociálního pojištěn...
 • JANA BARTOŠKOVÁ: Splacím dluh 15 let a pořad nic neni splaceno a ted jsem dostala exekuci jsem z...
 • Jana Králová, kalkulacka.org: Nic anebo také hodně peněz. To bude mít každý právník jinak, neexistuje žád...
 • alexandra kadlecova: Prosím Vás kolik zaplatím právníkovi za konzultaci a koluk v případě,že mne ...
 • Jana Králová, kalkulacka.org: Pokud vaše péče o nemocnou maminku spadala pod paragraf 41, odstavec 3 (zákon o z...