Nejlevnější rychlá půjčka do 20 000 Kč – platíte jen minimální poplatky

<span>U této půjčky si každý nový klient může říci až o 15 000 Kč (pro stávající klienty až do 20 000 Kč). Za půjčku platíte jen minimální poplatky. Například půjčka 10 000 Kč na 30 dní, vás bude stát jen 498 Kč. Peníze navíc může splatit až v 10ti postupných splátkách. Nebo najednou do 30 dní.</span> U této půjčky si každý nový klient může říci až o 15 000 Kč (pro stávající klienty až do 20 000 Kč). Za půjčku platíte jen minimální poplatky. Například půjčka 10 000 Kč na 30 dní, vás bude stát jen 498 Kč. Peníze navíc může splatit až v 10ti postupných splátkách. Nebo najednou do 30 dní.

Rychlé půjčky jsou prostřednictvím internetu nabízeny v mnoho různých variantách. Většina těchto rychlých půjček do výplaty, má ale jedno společné. Jsou obvykle poměrně hodně drahé. Není tak velkou výjimkou, že za půjčku 10 000 Kč na 30 dní, zaplatíte poplatek třeba i 2000 Kč nebo i více.

A to je hodně drahé. Častější využití takto drahých půjček, může vést jenom ke zhoršené finančních problémů. Podobné půjčky by tak měly být využívány, jen v opravdu akutních případech a jen ve chvíli, kdy máte jistotu, že půjčené peníze budete schopni vrátit.

Existují ale i jiné možnost, jak získat rychle menší sumu peněz. Půjčka 10 tisíc korun nebo více, vás může stát i mnohem méně.

Levná půjčka do výplaty s minimálním poplatkem

Jednou z nejlevnějších krátkodobých půjček do výplaty, je půjčka Kamali. U ní za každých půjčených 1000 Kč, platíte poplatek jen 33 Kč. Půjčka 10 000 Kč na 30 dní, vás tak navíc stojí jen 498 Kč. Půjčíte si 10 tisíc korun, a za měsíc vracíte 10 498 Kč. Žádné jiné poplatky se neplatí.

U této půjčky navíc nemusíte splácet celou částku naráz za 30 dní. Máte případně možnost, zaplatit jen 10% půjčené částky + poplatek 49 Kč za prodloužení, a splatnost se vám automaticky prodlouží o dalších 30 dní. Takto můžete splácení půjčky rozložit na podstatně delší dobu (tj. postupně zaplatit 10 splátek).

Půjčka 15 000 Kč do 30 minut i pro nové klienty

U této půjčky, si jako nový klient můžete ihned půjčit až 15 000 Kč. Peníze můžete dostat už do 30 minut. Vše zde vyřizujete online, a potřebujete k tomu jen minimum dokladů.

 • Rychlá půjčka od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • Pro nové klienty je první půjčka do 15 000 Kč
 • Platíte jen minimální poplatky (jen 33 Kč za každých 1000 Kč)
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Půjčku je možné získat i bez potvrzení o příjmu (to je vyžadováno jen výjimečně)
 • Peníze máte do 30 minut

Rychlá půjčka na cokoliv i bez potvrzení o příjmu

O peníze si zde může požádat kdokoliv, kdo je zrovna potřebuje. Předpokladem je minimální věk 18 roků, trvalý pobyt v ČR a platné osobní doklady. Jinak toho už moc nepotřebujete. Měli byste mít vlastní bankovní účet, kontaktní email nebo telefon.

Půjčku je možné zpravidla vyřídit i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. To je vyžadováno jen sporadicky. Měli byste ale pochopitelně disponovat nějakým pravidelným příjmem, ze kterého budete schopni půjčené finanční prostředky splatit.

Půjčka 20 000 Kč na cokoliv

Zatímco u první půjčky si můžete požádat maximálně o 15 000 Kč, při opakované žádosti vám může být schváleno až 20 000 Kč. Získání druhé a každé další půjčky, je už také podstatně rychlejší.

Peníze si zde můžete půjčit kdykoliv, a na cokoliv. Nemusíte nikomu vysvětlovat nebo zdůvodňovat, na co zrovna potřebujete půjčit finančních prostředky.

Peníze můžete mít na účtu v bance už do 30 minut

Vyřízení žádosti o půjčku je velmi rychlé. Vyplnění žádosti vám zabere jen okamžik, a ihned se dozvíte výsledek. Zda vám může být půjčka schválena. Pak už je potřeba doložit jen kopii občanského průkazu a potvrdit vlastnictví bankovního účtu.

Odsouhlasíte online smlouvu a peníze jsou ihned odeslány na váš bankovní účet. Můžete je mít k dispozici už do 30 minut (záleží i na tom, jak rychle vaše banka zpracuje příchozí platbu).

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Rychlé půjčky do 20000 Kč v hotovosti. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčky bez doložení příjmu ihned. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Diskuse: Nejlevnější rychlá půjčka do 20 000 Kč – platíte jen minimální poplatky

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • Simona: Dobrý den, k 31.12.2023 jsem byla z organizačních důvodů odejita z firmy, Pros...
 • martina.nohelova@seznam.cz: Může mě někdo vysvětlit, proč nemá chudý člověk právo na soukromí?? Copak...
 • Jana: Dobrý den, zaměstnanec pracoval od 1.1. - 2.5. 2023, od 3.5.- 6.10.2023 byl na DPN...
 • Emma: Dobrý den, do výpočtu odstupného se počítají odmeny a bonusy, nicméně bych...
 • Silva: Pokud mám na dluh a penále u ZP jen výkaz nedoplatků, nemělo by se na mě vztaho...