Krátkodobá půjčka před výplatou, první máte zdarma

<span>Pokud jste nový klient, pak můžete mít první půjčku ve výši 7000 Kč úplně bez poplatků a bez úroků. Tedy kompletně zadarmo.</span> Pokud jste nový klient, pak můžete mít první půjčku ve výši 7000 Kč úplně bez poplatků a bez úroků. Tedy kompletně zadarmo.

Docházejí vám peníze na běžné výdaje, a do příští výplaty je pořád ještě příliš daleko? Postihly vás snad nějaké nutné výdaje, se kterými jste nepočítali, a vy najednou nevíte, kde narychlo sehnat peníze? Bojíte se, že za půjčení finančních prostředků budete platit příliš vysoké poplatky nebo úroky?

Nyní už se bát nemusíte. Máme pro vás dobrou zprávu. Můžete si snadno a velmi rychle sjednat krátkodobou půjčku (až do 15000 Kč). Tu navíc můžete mít právě nyní zcela zdarma. Nebudete platit vůbec žádné úroky (úrok je přesně 0%) a nejsou to jenom úroky. U této výhodné finanční nabídky totiž neplatíte ani žádné jiné poplatky.

První půjčka do výplaty, která je zcela zadarmo

Tato krátkodobá nebankovní půjčka vám umožní dostat od 1000 Kč do 15000 Kč, na dobu 1 až 4 týdny (tedy 7 až 28 dní). Pokud jste si u této nebankovní finanční společnosti zatím peníze nepůjčovali, pokud jste nový klient, pak můžete mít první půjčku ve výši 7000 Kč úplně bez poplatků a bez úroků. Tedy kompletně zadarmo. A to už se vyplatí ne?

Potřebujete peníze do výplaty? Podívejte se na podmínky:

 • Krátkodobá nebankovní půjčka od 1000 Kč do 15000 Kč
 • První půjčka pro nové klienty je zadarmo (bez úroků a bez poplatků)
 • Vyřízení do 15 minut, výplata peněz ihned na účet (můžete je mít ještě dnes)
 • Potřebujte jen dva doklady totožnosti, účet v české bance a mobilní telefon
 • Pro občany ČR, minimální věk 21 roků
 • Neměli byste mít dluhy po splatnosti

Kde se dá sehnat tato výhodná půjčka peněz zdarma do výplaty?

Je to velmi jednoduché. O peníze si zde můžete požádat online, přes internet. Nemusíte nikam chodit, nemusíte nikam jezdit, nebo někam telefonovat. Stačí, když na internetu vyplníte jednoduchou online žádost o poskytnutí půjčky. Najdete ji právě ZDE.

V žádosti vyplníte několik základních osobních údajů. Po jejím odeslání budete vyzváni k doložení vaší totožnosti (stačí poslat emailem naskenované osobní doklady). A nakonec ještě budete muset ověřit, že zadané číslo bankovního účtu patří skutečně vám, což se provádí převodem 1 Kč z vašeho účtu na bankovní účet finanční společnosti. A to je celé.

Pokud vyhovíte všem kritériím pro schválení půjčky, peníze můžete mít už za 10 minut. Celý proces vyřizování úvěru je velmi rychlý. Jakmile je žádost odsouhlasena, jsou vám ihned odeslány peníze na účet. Takže je tam můžete mít ještě dnes, často i jen do hodiny.

Pro koho není půjčka 15000 Kč do výplaty určena?

Aby vám byla schválena tato rychlá půjčka před výplatou do 15000 Kč, měli byste mít pravidelný měsíční příjem. To znamená, že byste měli být zaměstnáni s minimální mzdou 10 500 Kč měsíčně, nebo být důchodce s minimálním starobním důchodem ve výši 12000 Kč, nebo mít příjmy z podnikání (OSVČ, živnostník).

Půjčku bohužel není možné poskytnout, pokud jste třeba žena na mateřské, která dostává jen mateřskou nebo rodičovskou. Půjčka nebude schválena ani v případě, kdy máte trvalé bydliště vedené na městském nebo obecním úřadu. Půjčka není poskytována pro cizince (ani pro Slováky). Neměli byste také být v insolvenci.

Online žádost o peníze

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Rychlá půjčka 3000 Kč bez poplatku. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – SMS půjčka 5000 bez nahlížení do registrů. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Diskuse: Krátkodobá půjčka před výplatou, první máte zdarma

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • Emma: Dobrý den, do výpočtu odstupného se počítají odmeny a bonusy, nicméně bych...
 • Silva: Pokud mám na dluh a penále u ZP jen výkaz nedoplatků, nemělo by se na mě vztaho...
 • milka58@seznam.cz: Manžel je odkázán na plnou péči zdravotníků v LDN.Má myotonickou disfunkci sv...
 • Chovanec Stefan: Rychlá půjčka je nyní dostupná Kontaktujte nás Rychlá a spolehlivá finanční...
 • Soňa: Zajímavá diskuse.Můj tatínek zemřel v DD. Po jeho smrti jsme vyklízeli věci, a...