Půjčka do 130 000 Kč i pro OSVČ – rychlé vyřízení, rozumné splátky, peníze do 15 minut

<span>Online půjčka Creditea nabízí až 130 000 Kč na splátky (až na 36 měsíců). Například za půjčku 100 tisíc korun, platíte měsíční splátku 3222 Kč (celkem vracíte 115 997 Kč). Půjčka je dostupná i pro podnikatele (OSVČ), nebo pro ženy na mateřské či rodičovské, nebo i pro důchodce (starobní, invalidní).</span> Online půjčka Creditea nabízí až 130 000 Kč na splátky (až na 36 měsíců). Například za půjčku 100 tisíc korun, platíte měsíční splátku 3222 Kč (celkem vracíte 115 997 Kč). Půjčka je dostupná i pro podnikatele (OSVČ), nebo pro ženy na mateřské či rodičovské, nebo i pro důchodce (starobní, invalidní).

Půjčka Creditea (až do 130 000 Kč), je dlouhodobá půjčka na splátky. Peníze můžete splácet až 36 měsíců (3 roky). Vše se dá vyřídit jenom přes internet, a peníze můžete mít na účtu v bance už do 15 minut.

Není to tedy jenom nějaká „krátkodobá rychlá půjčka před výplatou“, kde se musí vracet peníze už za 30 dní. Tady platíte pravidelnou měsíční splátku, po zvolenou dobu. Jedná se v podstatě o standardní spotřebitelský úvěr, jaký můžete dostat od banky.

Půjčka do 130 000 Kč ještě dnes

Vyřízení půjčky je velmi snadné a rychlé. Vše, co je potřeba, se dá zařídit během pár minut jenom přes internet.

Obejdete se i bez potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, nebo i bez dalších dokladů. Při žádosti o půjčku, se dokládá pouze naskenovaná (nebo vyfocená) občanka, selfie fotka a výpis z bankovního účtu (u OSVČ to může být i daňové přiznání).

O schválení nebo zamítnutí žádosti o půjčku, jste informováni obratem. Výsledek znáte do 5 minut.

Nejprve je půjčka předběžně schválena na základě zadaných údajů (žádost je možné najít zde). A následně je nutné ještě doložit občanku a výpis z účtu. Po finálním potvrzení, jsou peníze ihned odeslány na účet v bance.

U většiny bank v ČR to znamená, že peníze přijdou na účet prakticky okamžitě – máte je k dispozici nejpozději do 15 minut. Ještě dnes je tak můžete použít na zaplacení akutních výdajů, nebo i na cokoliv jiného.

Co nabízí online půjčka Creditea do 130 000 Kč

 • Základní půjčka je od 3 000 Kč do 130 000 Kč
 • Splátky mohou být na 6 – 36 měsíců (až na 3 roky)
 • Rozumné splátky – u půjčky 100 tisíc korun, platíte měsíční splátku 3222 Kč (navíc tedy zaplatíte 15 977 Kč za 3 roky)
 • Vyřízení bez ručitele, bez zástavy a bez poplatků předem
 • Vše se vyřizuje jenom online (bez osobní schůzky)
 • Vyřízení i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání (stačí jen výpis z účtu)
 • Vyplacení půjčky bezhotovostním převodem do 15 minut

Neomezený úvěrový limit – možnost opakovaného čerpání

Peníze je možné čerpat i opakovaně (to co zaplatíte ve splátce, je následně k dispozici jako úvěrový limit pro další čerpání) – půjčka funguje podobně jako kontokorent k běžnému účtu.

Pokud si sjednáte půjčku a zaplatíte alespoň jednu splátku, tak si hned další měsíc můžete opět půjčit peníze (až do výše schváleného úvěrového limitu).

Peníze takto můžete mít k dispozici po neomezeně dlouhou dobu – pokud nic nečerpáte, tak nic neplatíte. Jakmile si vyberete nějakou částku, tak platíte příslušnou měsíční splátku (podle zvolené doby splatnosti).

Co je potřeba pro schválení této půjčky?

Půjčka je dostupná všem, kdo potřebují rychle peníze, a chtějí normální podmínky (pravidelné měsíční splátky, bez placení poplatků předem, rozumně vysoké úroky).

Půjčka je určena všem, kdo potřebují spíše větší sumu (a nestačí jim tedy jen „malé půjčky před výplatou“). Úvěr je dostupný i pro podnikatele.

Mezi základní podmínky patří minimální věk 18 roků, být občanem ČR, doložení kopie OP (naskenovat nebo vyfotit), selfie fotka, a výpis z bankovního účtu.

Půjčka je dostupná pro:

 • Pro zaměstnance, nebo ty, kdo mají nějaký pravidelný příjem (například z nějaké brigády na DPP nebo DPČ)
 • Pro ženy na mateřské (mateřská nebo rodičovská může být dostačující příjem pro schválení půjčky)
 • Pro důchodce (pokud jim na účet chodí invalidní nebo starobní důchod)
 • Pro podnikatele (dokládá se daňové přiznání nebo výpis z bankovního účtu)

Půjčka je dostupná i pro podnikatele (živnostníky, OSVČ)

Podnikatelé (OSVČ), mohou získat peníze, na základě doložení daňového přiznání. Je potřeba doložit buď kopii posledního daňového přiznání, kde je razítko Finančního Úřadu. Nebo je možné vyfotit i obrazovku z daňového portálu, kde je vidět elektronické daňové přiznání (kdy bylo odesláno).

Nebo není nutné dokládat daňové přiznání, a postačí jen výpis z bankovního účtu. Ostatní podmínky pro získání půjčky, jsou i pro OSVČ stejné, jako pro zaměstnance (nebo i pro všechny ostatní zájemce o peníze).

Kolik stojí tato půjčka – jaké jsou úroky a navýšení?

Kolik vás přesně bude stát tato půjčka, se odvíjí od zvolené částky (můžete si vybrat od 3 000 Kč do 130 000 Kč) a od zvolené doby splatnosti (splátky na 6 až 36 měsíců).

Pokud byste si půjčili například 100 000 Kč na 36 měsíců, pak budete každý měsíc splácet 3222 Kč. Celkem tedy na splátkách zaplatíte 115 977 Kč (navýšení je 15 977 Kč).

To znamená, že roční úrok u této půjčky vychází na 9,84% a RPSN je 10,45%. U půjčky neplatíte nic předem, pouze pravidelné měsíční splátky.

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Z tíživé finanční situace vám mohou pomoc expresní půjčky. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Nejvýhodnější krátkodobá půjčka před výplatou. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Diskuse: Půjčka do 130 000 Kč i pro OSVČ – rychlé vyřízení, rozumné splátky, peníze do 15 minut

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • Simona: Dobrý den, k 31.12.2023 jsem byla z organizačních důvodů odejita z firmy, Pros...
 • martina.nohelova@seznam.cz: Může mě někdo vysvětlit, proč nemá chudý člověk právo na soukromí?? Copak...
 • Jana: Dobrý den, zaměstnanec pracoval od 1.1. - 2.5. 2023, od 3.5.- 6.10.2023 byl na DPN...
 • Emma: Dobrý den, do výpočtu odstupného se počítají odmeny a bonusy, nicméně bych...
 • Silva: Pokud mám na dluh a penále u ZP jen výkaz nedoplatků, nemělo by se na mě vztaho...