Půjčky do 20 000 Kč – první půjčka zdarma

<span>Kromě převodu finančních prostředků na váš bankovní účet je zde i možnost vyplacení půjčky „na ruku“, tedy v hotovosti. </span> Kromě převodu finančních prostředků na váš bankovní účet je zde i možnost vyplacení půjčky „na ruku“, tedy v hotovosti.

Krátkodobé nebankovní půjčky do 20 000 Kč

Zde máte, má možnost vyřízení krátkodobé nebankovní půjčky peněz. U první půjčky (která je zdarma), můžete dostat 8000 Kč na dobu 30 dní. Při opakované žádosti o peníze, je pak horní hranice půjčky až do 20 000 Kč. Běžná doba splatnosti je nastavena na jeden měsíc (30 dní), ale máte možnost (i opakovaného) prodloužení základní doby splatnosti.

První půjčka je zdarma

Až do odvolání nyní platí akce, kdy nový klient (ten, kdo si zde zatím peníze nepůjčoval), má první půjčení peněz zcela zdarma. To znamená, že nejsou placeny žádné úroky (úrok je 0%, RPSN je také 0%). Neplatí se žádný poplatek ani před, ani po schválení půjčky. Vrací se pouze základní částka, která byla po schválení vyplacena. Tedy bez jakéhokoliv navýšení.

Možnost dostat peníze i o víkendu

Tato nebankovní společnost pracuje i o víkendu. Ve všední dny jsou žádosti vyřizovány v době od 8:00 do 20:00. O víkendu nebo ve vybrané státní svátky je pak pracovní doba od 9:00 do 17:00. O peníze je zde tedy možné žádat i v sobotu nebo v neděli. Pokud svou žádost vyplníte přes internet mimo běžnou pracovní dobu, bude vyřízena nejpozději druhý den. Peníze zde tak máte k dispozici ihned a kdykoliv.

Půjčka je i v hotovosti

Kromě převodu finančních prostředků na váš bankovní účet je zde i možnost vyplacení půjčky „na ruku“, tedy v hotovosti. To je možné díky spolupráci se sítí partnerských prodejen (jedná se o prodejny firmy GECO, které najdete v každém větším nákupním centru, a které jsou také otevřeny i o víkendu). Po schválení je tedy možné zajít na nejbližší partnerské místo a zde si nechat vyplatit peníze v hotovosti.

Jaké jsou podmínky pro schválení?

 • Minimální věk 18 roků a být občanem ČR
 • Doložit svoji totožnost (platný občanský průkaz)
 • Nebýt v insolvenci nebo exekuci
 • Půjčka je bez potvrzení o příjmu
 • Vyřízení do několika minut (v pracovní dny v době 8-20, o víkendu 9-17)
 • Splatnost je 1 – 30 dní (s možností prodloužení i několikrát)

Online žádost o poskytnutí nebankovního úvěru:

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Nebankovní půjčka i pro ženy na MD. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka 10000 Kč bez potvrzení o příjmu. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Diskuse: Půjčky do 20 000 Kč – první půjčka zdarma

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • Simona: Dobrý den, k 31.12.2023 jsem byla z organizačních důvodů odejita z firmy, Pros...
 • martina.nohelova@seznam.cz: Může mě někdo vysvětlit, proč nemá chudý člověk právo na soukromí?? Copak...
 • Jana: Dobrý den, zaměstnanec pracoval od 1.1. - 2.5. 2023, od 3.5.- 6.10.2023 byl na DPN...
 • Emma: Dobrý den, do výpočtu odstupného se počítají odmeny a bonusy, nicméně bych...
 • Silva: Pokud mám na dluh a penále u ZP jen výkaz nedoplatků, nemělo by se na mě vztaho...