Půjčka až 700 000 Kč na cokoliv bez zajištění

<span>O peníze si zde můžete pořádat online a vše potřebné vyřídíte do 15 minut.</span> O peníze si zde můžete pořádat online a vše potřebné vyřídíte do 15 minut.

Hledáte možnost, jak si půjčit vyšší sumu peněz? Zde můžete dostat až 700 000 Kč bez dokládání toho, na co je potřebujete. Můžete je tak použít třeba na rekonstrukci bytu. Nebo na zakoupení nového vybavení do vaší domácnosti. S pomocí tohoto úvěru také můžete financovat třeba zahájení podnikání nebo si koupit nové auto. Možností, jak využít tyto finanční prostředky je mnoho, a je to jen na Vás.

Nejvýhodnější půjčka od banky

Tato nabídka od České spořitelny na poskytnutí úvěru na cokoliv bez zajištění, nabízí jedny z nejvýhodnějších podmínek, jaké jsou aktuálně v tomto segmentu k dispozici. Platíte jen velmi nízké úroky – již od 6,9%.

Mezi výrazné benefity této nabídky patří třeba to, že máte dva měsíce (60 dní) na to abyste si půjčku rozmysleli. Při odstoupení od smlouvy do 60 dní neplatíte žádné sankce nebo jiné extra poplatky. Během splácení (až 10 roků), také může měnit výši měsíčních splátek, nebo si v každém roce dvě splátky odložit. Pokud u vás třeba dojde k nějakému krátkodobému snížení příjmu (třeba kvůli nemoci a pracovní neschopnosti), dá se to snadno vyřešit odložením pravidelné splátky.

Pokud jste klientem ČS, nepotřebujte ani potvrzení o příjmu nebo jiné speciální dokumenty. O peníze si zde můžete požádat online a vše potřebné vyřídíte do 15 minut. Peníze pak máte ihned na vašem bankovním účtu a můžete je začít utrácet.

Solidní půjčka na cokoliv bez zajištění

 • Bankovní úvěr od České spořitelny do 700 000 Kč
 • Možnost sjednání individuálního úvěru až do 2 500 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky od 12 do 120 měsíců (až na 10 roků)
 • Výhodné úroky – již od 6,9% ročně
 • Vyřízení a vyplacení půjčky do 15 minut
 • Možnost 2x ročně odložit splátku
 • Změna výše splátek v průběhu splácení
 • Odstoupení od smlouvy do 60 dnů zdarma

Reprezentativní příklad půjčka 140 000 Kč:

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 1 981 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 400 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 191 576 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 167 804 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Online žádost o úvěr do 700 tisíc korun:

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Nejvýhodnější půjčka do 10000 Kč – peníze do 10 minut. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Půjčka bez doložení příjmu a bez ručitele. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Diskuse: Půjčka až 700 000 Kč na cokoliv bez zajištění

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • Emma: Dobrý den, do výpočtu odstupného se počítají odmeny a bonusy, nicméně bych...
 • Silva: Pokud mám na dluh a penále u ZP jen výkaz nedoplatků, nemělo by se na mě vztaho...
 • milka58@seznam.cz: Manžel je odkázán na plnou péči zdravotníků v LDN.Má myotonickou disfunkci sv...
 • Chovanec Stefan: Rychlá půjčka je nyní dostupná Kontaktujte nás Rychlá a spolehlivá finanční...
 • Soňa: Zajímavá diskuse.Můj tatínek zemřel v DD. Po jeho smrti jsme vyklízeli věci, a...