Nejvýhodnější nebankovní půjčka – až 150000 Kč

<span>Potřebujete půjčit peníze? Hodilo by se vám až 150 tisíc korun za podmínek, které jsou srovnatelné s půjčkou od banky? Pak stačí jen vyplnit žádost.</span> Potřebujete půjčit peníze? Hodilo by se vám až 150 tisíc korun za podmínek, které jsou srovnatelné s půjčkou od banky? Pak stačí jen vyplnit žádost.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky nabízí celá řada finančních institucí. Často se jedná o rychlé půjčky před výplatou ve výši několik tisíc korun, u kterých se platí velmi vysoké poplatky (RPSN je často i několik 1000%). Nebo to mohou být nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti (takže ten kdo nemá nebo nechce dát do zástavy nemovitost má smůlu). Nebo to jsou často velmi nesolidní nabídky s nejistým výsledkem.

Přesto ale i v nebankovním finančním sektoru můžete získat poctivou a solidní nabídku. Patří mezi ně i tato půjčka – nabízí vám velmi výhodné podmínky. Úroková sazba je již od 13,49% což představuje RPSN v rozmezí 7,92% – 24,7%. To je plně srovnatelné s tím, kolik stojí půjčení peněz v bance. To vám poskytne jen málokterá nebankovní půjčka.

Půjčka až 150000 Kč – jaké jsou parametry?

Tato nebankovní půjčka vám nabízí následující parametry:

 • Částka od 10 tisíc korun do 150.000 Kč
 • Splatnost v rozmezí 12 – 84 měsíců (tedy 1 – 7 roků)
 • Pravidelné měsíční splátky, možnost předčasného splacení zdarma, nebo dočasného odložení až 2 splátek v průběhu jednoho roku
 • Nízké úroky – již od 13,49%
 • Neplatíte žádné poplatky předem (pouze pravidelné měsíční splátky)

Pro koho je tato nebankovní půjčka určena?

Tato nabídka půjčky do 150 tisíc korun je k dispozici všem, kdo si chtějí půjčit peníze. Je to neúčelový nebankovní úvěr a jako takový vám umožní získat finanční prostředky za libovolným účelem. Je jedno jestli peníze potřebujete na nákup nového vybavení do domácnosti, na zaplacení účtů a výdajů, nebo třeba na nákup nového auta. Je to jen na vás, za co je utratíte.

Nabídka je určena především pro:

 • Pro zaměstnance, podnikatele, OSVČ s pravidelným příjmem
 • Pro důchodce, kteří pobírají starobní nebo invalidní důchod
 • Pro ty kdo mohou doložit pravidelný a dostatečně vysoký příjem
 • Vyřízení půjčky je online (následně vás bude kontaktovat po telefonu pracovní společnosti, který vás provede procesem sjednání půjčky)
 • Výplata peněz bezhotovostně na účet v bance nebo si je můžete zajít vyzvednout v hotovosti na poštu

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a vyplňte nezávaznou online žádost:

Nabídka této půjčky byla ukončena, zkuste si vybrat nějakou z dalších nabídek

Potřebujete rychle získat peníze? Pak neváhejte a podívejte se, co vám nabízí Půjčka 30 000 Kč bez ručení nemovitostí. Snadno a rychle, za výhodných podmínek, bez placení poplatků předem a bez rizika si i vy můžete půjčit peníze. Umožní vám to i tato Půjčka ihned bez ručitele. Stačí jedno kliknutí a peníze už mohou bý tna cestě k vám.

Diskuse: Nejvýhodnější nebankovní půjčka – až 150000 Kč

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • Aleš Jan: Převod půjčky do 10 minut po schválení Potřebujete nutně peníze na realizaci ...
 • Josef: Dobrý den, pobírám podporu v nezaměstnanosti. Mohu si nějakým způsobem přivyd...
 • Alicja Skowroska: Nabídka půjčky @2% sazba!!! Naše společnost je právní organizací, která b...
 • Vaše jméno: aa...
 • L.pechar@seznam.cz: Dobrý den, uvádíte, že za každých 20 odpracovaných hodin je nárok na 1,54 ...