Nejvýhodnější nebankovní půjčka – až 150000 Kč

Nejvýhodnější nebankovní půjčka – až 150000 Kč

Potřebujete půjčit peníze? Hodilo by se vám až 150 tisíc korun za podmínek, které jsou srovnatelné s půjčkou od banky? Pak stačí jen vyplnit žádost.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka

Nebankovní půjčky nabízí celá řada finančních institucí. Často se jedná o rychlé půjčky před výplatou ve výši několik tisíc korun, u kterých se platí velmi vysoké poplatky (RPSN je často i několik 1000%). Nebo to mohou být nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti (takže ten kdo nemá nebo nechce dát do zástavy nemovitost má smůlu). Nebo to jsou často velmi nesolidní nabídky s nejistým výsledkem.

Přesto ale i v nebankovním finančním sektoru můžete získat poctivou a solidní nabídku. Patří mezi ně i tato půjčka – nabízí vám velmi výhodné podmínky. Úroková sazba je již od 13,49% což představuje RPSN v rozmezí 7,92% – 24,7%. To je plně srovnatelné s tím, kolik stojí půjčení peněz v bance. To vám poskytne jen málokterá nebankovní půjčka.

Půjčka až 150000 Kč – jaké jsou parametry?

Tato nebankovní půjčka vám nabízí následující parametry:

  • Částka od 10 tisíc korun do 150.000 Kč
  • Splatnost v rozmezí 12 – 84 měsíců (tedy 1 – 7 roků)
  • Pravidelné měsíční splátky, možnost předčasného splacení zdarma, nebo dočasného odložení až 2 splátek v průběhu jednoho roku
  • Nízké úroky – již od 13,49%
  • Neplatíte žádné poplatky předem (pouze pravidelné měsíční splátky)

Pro koho je tato nebankovní půjčka určena?

Tato nabídka půjčky do 150 tisíc korun je k dispozici všem, kdo si chtějí půjčit peníze. Je to neúčelový nebankovní úvěr a jako takový vám umožní získat finanční prostředky za libovolným účelem. Je jedno jestli peníze potřebujete na nákup nového vybavení do domácnosti, na zaplacení účtů a výdajů, nebo třeba na nákup nového auta. Je to jen na vás, za co je utratíte.

Nabídka je určena především pro:

  • Pro zaměstnance, podnikatele, OSVČ s pravidelným příjmem
  • Pro důchodce, kteří pobírají starobní nebo invalidní důchod
  • Pro ty kdo mohou doložit pravidelný a dostatečně vysoký příjem
  • Vyřízení půjčky je online (následně vás bude kontaktovat po telefonu pracovní společnosti, který vás provede procesem sjednání půjčky)
  • Výplata peněz bezhotovostně na účet v bance nebo si je můžete zajít vyzvednout v hotovosti na poštu

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a vyplňte nezávaznou online žádost:

Nabídka této půjčky byla ukončena, zkuste si vybrat nějakou z dalších nabídek

Potřebujete rychle získat peníze? Pak neváhejte a podívejte se, co vám nabízí Půjčka 30 000 Kč bez ručení nemovitostí. Snadno a rychle, za výhodných podmínek, bez placení poplatků předem a bez rizika si i vy můžete půjčit peníze. Umožní vám to i tato Půjčka ihned bez ručitele. Stačí jedno kliknutí a peníze už mohou bý tna cestě k vám.

Diskuze

Pokud máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit - přepněte se do klasické verze webu. Na mobilní verzi se diskuse nezobrazuje.

Další odkazy

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.