Krátkodobá půjčka před výplatou ihned v hotovosti

<span>Sami si můžete zvolit, zda preferujete vyplacení sjednané částky v hotovosti nebo převodem na bankovní účet. </span> Sami si můžete zvolit, zda preferujete vyplacení sjednané částky v hotovosti nebo převodem na bankovní účet.

V rámci nebankovního finančního trhu je nabízena celá řada krátkodobých půjček. Ty jsou zpravidla na dobu několika týdnů, často se splatností do 1 měsíce. Tyto půjčky (kam patří i tato nabídka), jsou vhodné pro pokrytí krátkodobých, neodkladných výdajů. V takovém případě dokáží nabídnout rychlé vyřízení (často stačí jen občanský průkaz, a není potřeba nic dalšího), a okamžité vyplacení peněz.

Krátkodobá půjčka před výplatou v hotovosti

Tato půjčka před výplatou, vám nabízí vyplacení peněz i v hotovosti. Sami si můžete zvolit, zda preferujete vyplacení sjednané částky v hotovosti nebo převodem na bankovní účet. Pokud máte bankovním účet u té „správné“ banky (tj. u České spořitelny, KB, mBank, FIO, GE Money, Raiffeisen Bank a ČSOB), pak vám tam peníze dorazí do 15 minut od schválení.

Nebo se můžete rozhodnout, že by se vám více hodilo vyplacení půjčky v hotovosti. Pak stačí navštívit některou z poboček, které najdete ve všech větších městech po celé ČR (jen namátkou je to Praha, Brno, Ústí nad Labem, Louny, Olomouc, Teplice, Prostějov, Tábor, Jindřichův Hradec, Jablonec nad Nisou, Žatec, Písek, Karlovy Vary, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Ostrava aj.). Peníze vám pak mohou být ihned vyplaceny v hotovosti.

Půjčka ihned před výplatou

Peníze si zde může půjčit kdokoliv. Jejich využití není vázáno na nějaký konkrétní účel (bezúčelová půjčka). Je to tedy jenom „vaše věc“ proč potřebujete peníze.  Pokud vám třeba schází finanční prostředky před výplatou a vy víte, že už za pár dní nebo týdnů budete schopni peníze splatit, pak to pro vás může být vhodným řešením vaší finanční situace.

Podmínky a parametry této krátkodobé půjčky

 • Půjčka před výplatou od 500 Kč do 5000 Kč
 • Splatnost od 5 do 35 dní
 • Vyřízení online, přes internet do 15 minut
 • Vyplacení na účet nebo v hotovosti
 • Věk žadatele od 21 roků do 70 roků
 • Mít nějaký minimální příjem alespoň 7000 Kč
 • Předčasné splacení zdarma + bonus za předčasné splacení
 • Možnost prodloužení splatnosti (i opakované)

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka 5000 Kč ihned i pro nezaměstnané. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Nebankovní půjčka bez potvrzení příjmu. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Diskuse: Krátkodobá půjčka před výplatou ihned v hotovosti

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • slart: TVL, 10 let toto neplatím :-) Proč mám něco platit, když nemám doktora atd. :))...
 • Pepíno: Dobrý den, chci se zeptat , jestli se schválí insolvence na 3 roky pro všechny, t...
 • Simona: Dobrý den, k 31.12.2023 jsem byla z organizačních důvodů odejita z firmy, Pros...
 • martina.nohelova@seznam.cz: Může mě někdo vysvětlit, proč nemá chudý člověk právo na soukromí?? Copak...
 • Jana: Dobrý den, zaměstnanec pracoval od 1.1. - 2.5. 2023, od 3.5.- 6.10.2023 byl na DPN...