Konsolidace půjček pro osoby s minimálním příjmem

<span>Některé úvěrové produkty jako je třeba kreditní karty mají úroky i 20 - 25%. Při konsolidaci ale platíte úrok již od 5,9%. </span> Některé úvěrové produkty jako je třeba kreditní karty mají úroky i 20 - 25%. Při konsolidaci ale platíte úrok již od 5,9%.

Máte-li více různých půjček, úvěrů, kreditní kartu, kontokorent u účtu v bance nebo jste si pořídili něco splátky, a pravidelné měsíční úhrady všech těchto závazků vám již začínají přerůstat přes hlavu, pak byste měli zvážit možnost provedení konsolidace. Konsolidace půjček a úvěrů představuje rozumné řešení, když nestíháte splácet. Díky konsolidaci můžete poměrně snadno snížit své pravidelné měsíční splátky i o více než 50%.

Jak funguje konsolidace půjček?

Konsolidace půjček neboli jejich sloučení funguje tak, že u vybrané společnosti si požádáte o provedení konsolidace. Jedním z podstatných podkladů jsou pak dokumenty ke všem vašim půjčkám a úvěrům. Na základě předložené dokumentace, pokud splníte podmínky, jsou pak všechny tyto finanční závazky převedeny pod jednu firmu.

Prakticky to znamená, že daná společnost vám poskytne jeden větší úvěr, ze kterého pak sama vyplatí a ukončí všechny ostatní závazky. Vy se tedy nemusíte o nic starat. Díky konsolidaci pak můžete ušetřit i poměrně hodně peněz. A to hned z několika důvodů.

Konsolidace půjček = snížení splátek až o 50%

Ke snížení splátek dojde jednak díky prodloužení splatnosti, kterým se splátky rozloží na delší časové období. Dále pak platíte nižší úroky. Některé úvěrové produkty jako je třeba kreditní karty mají úroky i 20 – 25%. Při konsolidaci ale platíte úrok již od 5,9%. V neposlední řadě pak u každé jednotlivé půjčky nebo úvěru často platíte i různé poplatky, za vedení účtu, za správu kreditní karty, za pravidelné výpisy apod. A všechny tyto poplatky sloučením odpadnou.

Konsolidace půjček i pro osoby s minimálním příjmem

O konsolidaci půjček si můžete požádat i přímo zde – příslušnou žádost najdete níže. Mezi hlavní výhody této konsolidace půjček patří mimo jiné to, že je dostupná i pro osoby jen s minimálním příjem. Pro schválení sloučení půjček je zde požadováno, abyste měli minimální příjem alespoň 5000 Kč měsíčně (u zaměstnanců). U OSVČ je pak požadováno, aby měli minimální základ daně za předchozí období ve výši 60000 Kč.

Podmínky konsolidace:

 • Sloučení úvěrů od 20000 Kč do 800000 Kč
 • Do 500000 Kč je to bez ručitele a bez spolužadatele
 • Nad 500000 Kč je vyžadován spolužadatel (např. manželka)
 • Minimální příjem 5000 Kč měsíčně (nebo základ daně 60000 Kč za rok u OSVČ)
 • Minimální věk 18 roků + trvalý pobyt na území ČR
 • Doložení všech dokladů ke konsolidovaným půjčkám a úvěrům
 • Osobní doklady, potvrzení o příjmu nebo poslední daňové přiznání
 • Nízké úroky – již od 5,9% (RPSN již od 6,1%)
 • Vyřízení je zdarma

Nezávazná online žádost o konsolidaci:

Nabídka této půjčky byla dočasně pozastavena!
Děkujeme za pochopení.

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Půjčka bez úroků. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Kde sehnat peníze. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Diskuse: Konsolidace půjček pro osoby s minimálním příjmem

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
 • Emma: Dobrý den, do výpočtu odstupného se počítají odmeny a bonusy, nicméně bych...
 • Silva: Pokud mám na dluh a penále u ZP jen výkaz nedoplatků, nemělo by se na mě vztaho...
 • milka58@seznam.cz: Manžel je odkázán na plnou péči zdravotníků v LDN.Má myotonickou disfunkci sv...
 • Chovanec Stefan: Rychlá půjčka je nyní dostupná Kontaktujte nás Rychlá a spolehlivá finanční...
 • Soňa: Zajímavá diskuse.Můj tatínek zemřel v DD. Po jeho smrti jsme vyklízeli věci, a...