Nebankovní kreditní karta i bez potvrzení o příjmu

<span>Tato půjčka funguje podobně, jako kreditní karta. Máte zde úvěrový limit (např. 30 000 Kč), ze kterého můžete neomezeně čerpat finanční prostředky. Následně stačí zaplatit jen minimální měsíční splátku. U první půjčky máte až 30 000 Kč na 30 dní zcela zdarma. Bez placení poplatků nebo úroků.</span> Tato půjčka funguje podobně, jako kreditní karta. Máte zde úvěrový limit (např. 30 000 Kč), ze kterého můžete neomezeně čerpat finanční prostředky. Následně stačí zaplatit jen minimální měsíční splátku. U první půjčky máte až 30 000 Kč na 30 dní zcela zdarma. Bez placení poplatků nebo úroků.

Získat kreditní kartu na placení nákupů od banky, není až tak složité. Pokud máte alespoň nějaký pravidelný příjem, pak vám obvykle banka sama kartu nabídne. Pokud ale máte jen nízké příjmy, záznam v registru, nebo příjem nemůžete doložit, pak to je ale složitější.

Když vám kreditní kartu nechce dát banka, tak jsou ale i jiné možnosti. Nebankovní společnosti obvykle kreditní karty moc nenabízí. Existuje jen pár výjimek. Jsou ale i jiné možnosti.

Například tato nebankovní společnost, je vám schopná nabídnout půjčku, která funguje úplně stejně jako kreditní karta.

Půjčka, která funguje stejně jako kreditní karta

Tato půjčka funguje tak, že si na začátku zvolíte úvěrový limit. Může to být například 30 000 Kč (maximálně až 80 000 Kč). Tento úvěrový limit je vám schválen (a obejdete se i bez potvrzení o příjmu).

Jakmile máte schválený úvěrový limit, můžete z něj kdykoliv čerpat bez omezení. Stačí vám jen pár kliknutí a peníze máte ihned, na svém účtu v bance. Převod trvá jen pár minut. Peníze máte obvykle do 10 minut k dispozici.

Takže pokud budete plánovat, že půjdete na nákupy, stačí vám převést peníze na váš účet a můžete vyrazit utrácet.

Platíte jen minimální měsíční splátku, nebo to máte úplně zadarmo

U půjčky se platí jen minimální měsíční splátka. Například u půjčky 30 000 Kč vám stačí každý měsíc zaplatit jen 2052 Kč. S každou zaplacenou splátkou, se vám zase doplní úvěrový limit, pro další použití. Princip je zde úplně stejný jako u kreditní karty.

Napoprvé, si to navíc můžete vyzkoušet úplně zadarmo. U první půjčky do 30 000 Kč, totiž máte možnost peníze vrátit do 30 dní bez placení úroků a bez poplatků. První půjčka vás tak nic nestojí, a peníze vám stačí vrátit až za měsíc.

Peníze na cokoliv i bez potvrzení o příjmu

Vyřízení půjčky (úvěrového limitu), je velmi rychlé a snadné. Nepotřebujete skoro žádné doklady. Stačí vám jen mít občanku, a to je v podstatě vše. Obvykle ani není potřeba, potvrzení o příjmu nebo další doklady a dokumenty.

Mělo by vám být alespoň 21 roků (maximálně 85 roků), potřebujete vlastní bankovní účet (vedený na vaše jméno) a pak už jen nějaký kontaktní telefon a email. Nic dalšího, byste už neměli potřebovat.

Půjčka, u které máte peníze kdykoliv k dispozici

Není to sice přímo klasická kreditní karta, ale funguje hodně podobně. Kdykoliv z ní můžete vybírat peníze, až do výše schváleného úvěrové limitu. Při řádném splácení, se vám pak tento úvěrový limit může zvyšovat.

Vždy vám stačí zaplatit jen minimální měsíční splátku. Můžete ale také pochopitelně zaplatit vše naráz. Pak vás už to nic nestojí. A peníze na úvěrovém účtu, na vás budou čekat, až je zase budete někdy potřebovat.

Nezávazné ověření, zda můžete dostat půjčku 30 000 Kč ještě dnes

Pokud byste si chtěli ověřit, zda splňujete podmínky, pro schválení toto úvěru, pak vám stačí vyplnit následující nezavázanou žádost. Ihned, do 10 minut budete vědět, jak na tom jste.

Dozvíte se také, všechny potřebné informace o podmínkách, poplatcích a všem dalším. Pokud potřebujete peníze rychle, můžete je mít ještě dnes k dispozici, na svém bankovním účtu. A použít je na co chcete.

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Půjčka bez doložení příjmu. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Půjčka 100000 Kč. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Diskuse: Nebankovní kreditní karta i bez potvrzení o příjmu

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
  • repka@vesna.cz: Dobrý den, ptám se za řidiče, zda mají nárok od zaměstnavatele na zajištění...
  • slart: TVL, 10 let toto neplatím :-) Proč mám něco platit, když nemám doktora atd. :))...
  • Pepíno: Dobrý den, chci se zeptat , jestli se schválí insolvence na 3 roky pro všechny, t...
  • Simona: Dobrý den, k 31.12.2023 jsem byla z organizačních důvodů odejita z firmy, Pros...
  • martina.nohelova@seznam.cz: Může mě někdo vysvětlit, proč nemá chudý člověk právo na soukromí?? Copak...