Kalkulačka podpora v nezaměstnanosti – kdy je nárok na podporu a kolik?

<span>Kolik je podpora v nezaměstnanosti v roce 2014? Kdo má nárok a jaké jsou podmínky? Spočítejte si, na co máte nárok - kalkulačka podpora v nezaměstnanosti.</span> Kolik je podpora v nezaměstnanosti v roce 2014? Kdo má nárok a jaké jsou podmínky? Spočítejte si, na co máte nárok - kalkulačka podpora v nezaměstnanosti.

Pro výpočet podpory v nezaměstnanosti potřebujete zadat následující údaje – věk a průměrná čistá mzda ze zaměstnání. A pak také ještě informace o nároku na odstupné, a o tom, jak byla podána výpověď. Nárok na podporu v nezaměstnanosti, nevzniká automaticky všem, kdo přišli o práci. Je nutné splnit celou řadu podmínek. Následující kalkulačka vám jednoduše a rychle umožní zjistit, na jakou podporu v nezaměstnanosti můžete mít nárok. A v následujících odstavcích se pak dočtete, jaké podmínky je nutné splnit pro získání podpory.

Kolik je podpora v nezaměstnanosti v roce 2024?

Od začátku roku 2024, se zvyšuje maximální podpora pro nezaměstnané na Úřadu práce. Maximální podpora v nezaměstnanosti, je od 1. 1. 2024 ve výši 24 608 Kč. Maximální podpora při rekvalifikaci, je od 1. 1. 2024 ve výši 27 578 Kč.

Díky zvýšení minimální mzdy (minimálně na 18 900 Kč v roce 2024), si mohou nezaměstnaní i více přivydělat na nějaké brigádě. V roce 2024, to může být až 9 450 Kč hrubého měsíčně.

Viz aktuální Kalkulačka: Výpočet zvýšení podpory v nezaměstnanosti v roce 2024

Výpočet – podpora v nezaměstnanosti 2014

Kalkulačka podpora v nezaměstnanosti
Kdo dal výpověď?
* Pokud je podána výpověď bez vážného důvodu, nebo pokud je pracovní poměr ukončený dohodou (bez vážného důvodu), je podpora v nezaměstnanosti nižší (vážné důvody pro výpověď definuje zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, konkrétně pak § 5c - podrobněji níže.)
Při výpovědi ze strany zaměstnavatele nebo ze strany zaměstnance, při vážných důvodech, je podpora vyplácena v plné výši.
Při výpovědi z důvodu hrubého porušení pracovní kázně, pak nárok na podporu nevzniká vůbec
Odstupné od zaměstnavatele
(počet měsíců s nárokem na odstupné)
Kolik je vám roků?

Čistá mzda

Výpočet

Maximální podpora v nezaměstnanosti 2014

Podpora v nezaměstnanosti nemá neomezenou výši. Je určena maximální hranice – maximální částka, jakou vám Úřad práce bude vyplácet, pokud přijdete o práci. Toto omezení se týká především těch, kdo mají vyšší příjem. Jaká je maximální podpora v nezaměstnanosti:

  • Maximální podpora v nezaměstnanosti v roce 2014 je 14 281 Kč
  • Maximální podpora při rekvalifikaci je v roce 2014 16 004Kč

Odstupné a podpora v nezaměstnanosti

Již delší dobu platí, že pokud vám při ukončení zaměstnání vznikne nárok na odstupné, podporu od státu nedostáváte. Pokud vám například zaměstnavatel vyplatí odstupné ve výši 3 měsíčních platů, pak první 3 měsíce v nezaměstnanosti nemáte nárok na podporu od státu. Ta vám začne být vyplácena až po uplynutí 3 měsíců. Celková doba čerpání podpory se tím ale nemění.

Vliv věku na nárok na podporu pro nezaměstnané

Zákon o zaměstnanosti určuje 3 různé hranice pro nárok na podporu. Tyto hranice zohledňují to, že lidé ve vyšším věku (s blížícím se důchodem) mají mnohem větší obtíže při nalezení nového zaměstnání. Délka doby, po kterou je vyplácena podpora v nezaměstnanosti:

  • Méně než 50 roků = podpora se vyplácí 5 měsíců
  • 50 roků až 55 roků = podpora se vyplácí 8 měsíců
  • 56 roků a více = podpora se vyplácí 11 měsíců

Výpočet podpory v nezaměstnanosti

Pro výpočet částky, kterou vám bude stát přispívat v době bez zaměstnání, je rozhodující především to, jaký byl váš čistý příjem. Pro výpočet se používá průměrný čistý měsíční příjem za předchozí kalendářní čtvrtletí. V závislosti na době čerpání dávky se snižuje i její výše:

  • 1 a 2 měsíc = máte nárok na 65% z průměrné čisté mzdy (maximálně ale 14 157 Kč)
  • 3 a 4 měsíc = máte nárok na 50% z průměrné čisté mzdy (maximálně ale 14 157 Kč)
  • 5 a další měsíce = máte nárok na 45% z průměrné čisté mzdy (maximálně ale 14 157 Kč)

Pozor ale na to, že výše podpory může být i nižší. V některých případech totiž nemáte nárok na celou částku, ale pouze na zkrácenou sumu.

Nižší podpora v nezaměstnanosti

Pokud vás zaměstnavatel propustí ze zaměstnání kvůli zvláště hrubému porušení pracovní kázně, pak následujících 6 měsíců nemáte nárok na podporu pro nezaměstnané.

Pokud se vy sami rozhodnete ukončit zaměstnání bez vážného důvodu (upřesnění co je to vážný důvod níže), pak nemáte nárok na celou sumu, ale na nižší částku. V tomto případě je podpora v nezaměstnanosti již od začátku vyplácena jen ve výši 45% z průměrného čistého příjmu. To samé pak platí i při výpovědi dohodou. Pokud není vážný důvod pro ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnance, nebo pokud není dohoda uzavírána například z důvodu nedostatku zakázek, rušení pracovního místa ap., podpora je také automaticky nižší – jen 45% z průměrné čisté mzdy.

Další omezení pak platí pro ty, kdo nikdy nepracovali nebo pro ty, co splňují jen částečně podmínku odpracované doby. To se týká například maminek po rodičovské dovolené nebo i dalších případů. V takovém případě se vyplácí tabulková částka, která představuje:

  • 1 a 2 měsíc = 15% z průměrné mzdy v ČR, tj. v roce 2014 je to částka 3662 K
  • 3 a 4 měsíc = 12% z průměrné mzdy v ČR, tj. v roce 2014 je to částka 2929 Kč
  • 5 a další měsíc = 10% z průměrné mzdy v ČR, tj. v roce 2014 je to částka 2685 Kč

Výpověď ze zaměstnání – vážné důvody

Vážné důvody pro ukončení zaměstnání popisuje zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb., konkrétně pak § 5c. Především tyto důvody jsou považovány za závažné:

  • Péče dítě ve věku do 4 roků
  • Péče o osobu, která má II – IV stupeň závislosti na pomoci jiné osoby
  • Zdravotní důvody, které nadále brání ve výkonu současného zaměstnání
  • Okamžité zrušení pracovního poměru podle § 56 zákoníku práce

Přesný výčet viz. konkrétní paragraf tohoto zákona. V případě, že ukončíte zaměstnání výpovědí bez některého z těchto vážných důvodů, vaše podpora v nezaměstnanosti bude automaticky nižší.

Kdo má nárok na podporu v nezaměstnanosti?

Nárok na podporu v nezaměstnanosti nevzniká automaticky. Nárok mají jenom ti uchazeči, co splní všechny podmínky definované zákonem a dalšími právními předpisy. Nárok na podporu pak nemá především ten kdo:

  • Byl v uplynulých 6 měsících propuštěn ze zaměstnání z důvodu zvláště hrubého porušení pracovní kázně nebo pro porušení jiné povinnosti zaměstnance podle § 301a) zákoníku práce
  • Získal nárok na výsluhový příspěvek a tento příspěvek je vyšší než podpora v nezaměstnanosti
  • Kdo vykonává tzv. nekolidující zaměstnání

Nárok na podporu také není v případech kdy:

  • Vznikl nárok na vyplácení starobního důchodu
  • Vznikl nárok na výplatu dávek nemocenského pojištění
  • kde je ve vazbě v rámci trestního řízení

Hlavní podmínkou pro získání podpory v nezaměstnanosti je pak požadavek na splnění minimální odpracované doby (resp. náhradní činnosti). Musíte mít nejméně 12 odpracovaných měsíců za poslední 2 roky. Nárok nemají například studenti po skončení studia (pokud zároveň během studia alespoň část doby nepracovali).

Diskuse: Kalkulačka podpora v nezaměstnanosti – kdy je nárok na podporu a kolik?

Diskuse: 226
  • Custom avatar Martin

    Dobry den, zajimalo by mne, zda vznika opakovany narok na podporu i pri opakovanem zamestnanni mimo CR a naslednem navratu do CR.

    Dekuji.

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, pokud jsou splněny základní podmínky (minimální odpracovaná doba 12 měsíců za poslední 2 roky a dále minimálně 6 měsíců od poslední podpory) pak ano

  • Custom avatar Lubomír

    Je nárok na podporu v nezaměstnanosti a kolik pokud student ukončil bakalářské studium neúspěšně a poté pracoval v Německu cca 8 měsíců a nyní je bez práce děkuji

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, podmínkou je že v posledních 2 letech odpracujete alespoň 12 měsíců. Pokud tedy student během studia nepracoval, pak nárok nebude.

  • Custom avatar alena

    Dobrý den ,
    musím se zeptat jelikož mi byla podle mne vypočtena nižší podpora . Je mi 37 let , odstupné jsem nedostala.Pracovala jsem v nemecku a muj cistý průměrný měsíční výdělek byl 940 euro , pracovní poměr zaniknul po 6 měsících jelikož byl na dobu určitou , za poslední 2 roky mám odpracováno přes 12 měsíců a bylo mi priznáno první 2 měsíce kolem 12000 kč a pak se to snizjue ta castka. Prosím o radu . Dekuji Alena

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, s podporou v nezaměstnanosti při práci v zahraničí je to trochu složitější. Doporučuji podívat se na tyto informace: http://portal.mpsv.cz/eures/e301

      • Custom avatar alena

        dekuji za info ,ale toto jiz znam , me zajima jak se vypocita podpora kdyz jsem pracovala v SRN diky

        • Jana Králová, kalkulacka.org

          SRN už pár let neexistuje 🙂

          • Custom avatar alena

            Ja i kolegyne rikame ze jedeme i do NDR z legrace to k SRn a odpoved by jste pro me nemela misto toho,ze SRN uz neexistuje???? Ptala jsem se .

          • amigo

            milá paní, právě že SRN už pár let EXISTUJE – od roku 1989, neexistuje NSR a NDR

  • Custom avatar Martina

    Dobrý den, chci se zeptat, podpora v nezaměstnanosti se počítá z čistého příjmu za poslední tři měsíce. Jak by se počítala podpora v nezaměstnanosti, když bych byla poslední dva měsíce na nemocenské? Děkuji

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, přesněji se počítá z průměrného výdělku za předchozí kalendářní čtvrtletí (tedy ne poslední 3 měsíce). Výše nemocenské nemá vliv, ta se do toho nezahrnuje. Pokud jste v předchozím kalendářním čtvrtletí pracovala alespoň 21 dní tak se to počítá z příjmu, jinak se stanoví tzv. „pravděpodobný výdělek“ – tedy to kolik byste měla, pokud byste pracovala.

  • Custom avatar Iveta

    Dobrý den,
    Mám příjem z podnikání i ze zaměstnaní. Z každého přijmu platím sociální pojištěni, z podnikání mám vyměřovací zaklad vyšší. Přehled na sociální budu podávat v dubnu. V měsíci květnu bych chtěla souběžně ukončit pracovní poměr a přerušit podnikání. Z jakých přijmu se mi bude počítat podpora v nezaměstnanosti. Z podnikání za rok 2013, nebo ze mzdy 1-3/2014, nebo z podnikání i ze mzdy 2013? Z podnikání i ze mzdy 1-3/2014 (to asi není možné ,když socialka ještě nebude mít přehled za stávající rok).
    Děkuji za informaci.
    Iveta

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, pokud budou oboje činnosti ukončeny ke stejnému datu, pak se podpora stanoví z toho, kde by vám vycházela vyšší. Pozor jen na to že u OSVČ se nepočítá podpora z „obratu“ ale z přepočteného vyměřovacího základu, tedy ze stejného základu na základě kterého si platíte sociální pojištění, pokud si např. uplatňujte výdaje paušálem 60%, tak se vám sociální počítá ze zbytku 40%)

  • Pavel D.

    Dobrý den,
    má OSVČ také nárok na podporu v nezaměstnanosti a pokud ano z čeho se vypočítává?
    Děkuji

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, pokud splňujete obecné podmínky, tak i jako OSVČ máte nárok na podporu v nezaměstnanosti. Její výše se počítá z přepočteného vyměřovacího základu. Ze stejného základu z jakého jste odváděl sociální pojištění přepočteného na jeden měsíc.

  • Custom avatar Freda

    Dostal jsem12nasobek odstupného po naplnění expozičky a kdy budu mít narok na podporu. Děkuji .

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, ne nárok mít nebudete, podpora se vyplácí maximálně po dobu 11 měsíců. Během doby, za kterou vám náleží odstupné, se podpora nevyplácí. Ve vašem případě je tedy odstupné delší než podpora v nezaměstnanosti

  • Barbora

    Dobrý den,
    jsem zaměstnanec a přivydělávám si jako živnostník úklidovými pracemi v domácnostech. V případě, že mi dají v práci výpověď, budu mít nárok na podporu v nezaměstnanosti, přestože budu pokračovat v živnosti? Živnost mám teprve rok a příjmy z ní téměř nulové.
    Děkuji za odpověď.

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, ne na podporu v nezaměstnanosti mít nárok nebude. Jakmile vám skončí pracovní poměr, tak se z OSVČ na vedlejší činnost automaticky stáváte OSVČ na hlavní činnost. Tím vám kromě toho, že nebudete mít nárok na podporu vznikne i povinnost platit si vyšší sociální/zdravotní pojištění (to že nemáte příjmy nehraje roli). Pokud očekáváte výpověď vyplatilo by se vám pozastavit činnost OSVČ nejpozději k datu kdy bude ukončen pracovní poměr.

      • Barbora

        Děkuji za odpověď. Měla bych ještě doplňující otázku – pokud dostanu výpověď s okamžitou platností a tentýž den zajdu oznámit přerušení živnosti, budu mít na podporu nárok? Platí přerušení živnosti hned ten den, kdy to zajdu oznámit na úřad?

        • Jana Králová, kalkulacka.org

          Dobrý den, ano, při přerušení živnosti nahlašujete datum, od jakého dochází k přerušení. Tj., klidně to může být aktuální datum.

  • Custom avatar Radka

    Dobrý den,
    ráda bych se zeptala, jestli a v jaké výši má nárok na dávky v nezaměstnanosti člověk, který má pracovní smlouvu na dobu určitou do 31.5.2014 (celkem bude v zaměstnání 2roky). Pracovní smlouvu mi poté, co jsem otěhotněla již nechtějí prodloužit, tak teď řeším finance. Termín porodu mám přelom srpna/září, tak zda od června do této doby budu mít nárok na podporu (dávky v nezaměstnanosti) a jestli bude v plné nebo snížené verzi. A zda tyto dávky mohu poté pobírat současně s PPM?
    Předem děkuji za odpovědi a přeji příjemný den! Radka

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, ano po konci pracovní smlouvy na dobu určitou máte nárok na podporu (při splnění všech podmínek jako je odpracovaná doba apod.)

      Do doby nástupu na PPM tedy můžete být evidovaná na úřadu práce. Jakmile nastoupíte na PPM, tak to musíte nahlásit na ÚP a nárok na vedení v evidenci a podporu vám zanikne (není možné brát podporu a současně mateřskou.

  • Ivana

    Dobrý den,
    budu mít nárok na podporu v nezaměstnanosti?
    V roce 2012 jsem pracovala jako zaměstnanec a současně si přivydělávala na živnostenský list. Pracovní poměr ukončen 30.6.2012, živnost přerušena 31.10.2012 a od 1.11.2012 jsem byla registrována na úřadu práce. Nyní pracovní poměr od 1.9.2013 na dobu určitou který skončí 30.6.2014.
    Děkuji

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, pokud to správně počítám, tak aktuálně budete mít odpracováno 10 měsíců (ke 30.6.) a dále tam ve lhůtě 2 roky budete mít 4 měsíce činnosti jako OSVČ. Předpokládám, že po skončení pracovního poměru v roce 2012 jste byla jako OSVČ na hlavní činnost a hradila jste si povinné odvody? Pokud ano, tak byste podle všeho měla splňovat podmínku minimální doby zaměstnání.

  • Custom avatar Radka

    Moc děkuji za odpověď, jenom se ještě zeptám: ukončím pracovní poměr na dobu určitou, nastoupím na podporu v nezaměstnanosti, tu budu pobírat jeden měsíc a poté nastoupím na mateřskou, až mi skončí mateřská a rodičovská dovolená, tak „najedu“ znovu na podporu v nezaměstnanosti nebo se mi zbývající 4měsíce vynulují tím, že budu pobírat mateřskou? Děkuji a přeji příjemný den

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, po skončení rodičovské budete mít nárok na podporu v nezaměstnanosti, ta se vám pak již ale bude počítat z průměrné mzdy v ČR – aktuálně to vychází na cca 3500 Kč.

  • Custom avatar irena

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak mám potupovat. 30.6.2014 mi končí prac. smlouva na dobu určitou jako učitel na ZŠ (zástup za MD). Smlouva byla od 1.12.2011 vždy prodlužována na následující školní rok. Je nutné se ihned v červenci hlásit na ÚP nebo mám nárok na čerpání dovolené. Anebo si dovolenou vybrat během května/června. Vůbec nevím, na co mám nárok. Děkuji.

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, po ukončení pracovního poměru není možné čerpat dovolenou. Ta musí být vyčerpána ještě buď do konce pracovního poměru, nebo vám ji zaměstnavatel při konci pracovního poměru proplácí. Na ÚP byste se tedy měla zaregistrovat do 3 pracovních dní od konce pracovního poměru. Resp. není to povinnost, ale pokud se zaregistrujete později, tak vám vzniká povinnost platit si sama alespoň minimální zdravotní pojištění atd.

  • Custom avatar Alena

    Dobry den, v kvetnu 2014 mi konci podpora ,kdyz nenajdu praci kdy mam narok,pokud vubec na dalsi podporu,DEKUJI

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, na další podporu mít nárok nebudete. Pokud žijete sama a nemáte žádný příjem, můžete být osobou ve hmotné nouzi a mít nárok na dávky hmotné nouze. Pokud nežijete sama, pak bude záležet na celkových příjmech všech, s vámi společně posuzovaných osob.

  • Custom avatar žaneta

    Dobrý den, màm dotaz.prac.smlouvu mam na dobu určitou do 31.3.2014 potè snama zaměstnavatel sepsal dohodu o provedenì pràce na nàsledujìcì měsìc.Na ùřadu pràce mi budou vypočìtàvat stàtnì podporu jak?děkuji za odpověd.s pozdravem richterovà

  • Custom avatar Pavla

    Dobrý den, chci se zeptat za poslední 2 roky mám odpracovaný rok. od konce srpna 2013 mám neschopenku. V říjnu 2013 mě skončila smlouva na dobu určitou.Chtěla jsem se zeptat, když neschopenku ukončím a přihlásím se na úřad práce tak z čeho se bude vypočítávat podpora a v jaké výši? Z nemocenské nebo z platu který jsem měla? děkuji

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, v případě že byl pracovní poměr na dobu určitou ukončen, tak se podpora nekrátí jako při výpovědi bez vážného důvodu. Výše podpory by se měla odvíjet od vašich příjmů v zaměstnání.

  • Míla

    Dobrý den, prosím o info, zda bude mít dcera nárok na podporu v nezaměstnanosti: v červnu 2013 odmaturovala, od 1. 9. 2013 do 30. 4. 2014 pracuje na hpp na dobu určitou. Od 1.5. 2014 bude patrně bez práce. Děkuji.

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, nebudete mít nárok na podporu v nezaměstnanosti, protože nesplňujete podmínku minimální doby účasti na důchodovém pojištění (12 měsíců za poslední 2 roky).

      • Míla

        Děkuji, měla jsem za to, že by se jí započítala náhradní doba – 6 měsíců přípravy na povolání + 7 měsíců práce na HPP.

  • Custom avatar Jitka

    Dobrý den.
    Chtěla bych se zeptat jak mi bude počítána podpora,když jsem po 3 leté mateřské nastoupila zpět do zaměstnání a odpracovala 11,5 měsíce a po výpovědi dohodou jsem marodila v ochrané lhůtě 8 měsíců. Splnůji podmínku 12 měsíců-11,5měsíce práce plus 4,5 měsíce mateřská. Nebo mám očekávat nějaký problěm kvůli chybějícímu 1/2 měsíci.
    Děkuji za odpověd

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, „nechybí“ vám půl měsíce. Doba kdy jste byla na mateřské resp. rodičovské se započítává do doby pro nárok na podporu v nezaměstnanosti jako tzv. náhradní doba.

  • Dagmar

    Dobrý den, budu mít nárok na podporu?

    registrace: 22.4.2014
    do 14.3.12 student
    r. 2012: 14.3.12-31.7.12 práce 1.8.12-4.11.12 úřad práce
    5.11.12-31.12.12 práce
    r.2013 1.1.13-30.4.13 práce 1.5.13- 2.9.13 úřad práce
    3.9.13-31.12.13 práce
    r.2014 1.1.14-20.1.2014 práce
    pak cestování do 21.4.14

    děkuji

  • Custom avatar Katka

    Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak se vypočítává podpora v nezaměstnanosti když jsem ukončila pracovní poměr dohodou ( je již odpracováno 12 měsíců) mzda činila 18 tis hrubého a ihned jsem nastoupila na nové pracovní místo kdy měsíční mzda činí 32 tisíc hrubého. Bohužel jsme se se společností rozloučili po 14 dnech ve zkušební době. Bude se podpora vypočítávat z posledního zaměstnání nebo i s toho před . Děkuji moc za informaci.

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, podpora v nezaměstnanosti se určuje podle posledního zaměstnání (kromě specifických výjimek). Pokud jste v posledním zaměstnání odpracovala méně než 21 dní, tak se místo průměru používá tzv. pravděpodobný výdělek. Pravděpodobný výdělek se zjistí z hrubé mzdy, které zaměstnanec dosáhl od počátku rozhodného období, popřípadě z hrubé mzdy, které by zřejmě dosáhl.

  • Custom avatar Natalie

    Dobry den, prosim o radu, jak se mi bude vypocitavat podpora v nezamestnanosti.Tri roky jsem byla na RD, pak rok na neplacenem volnu do ctyr let veku ditete. Nyni jsem se vratila do prace, ale pro nevyhovujici pracovni dobu jsem nucena dat vypoved dohodou. Budu mit odpracovano 12 kalendarnich dnu. Bude se mi vypocitavat podpora z nich? Moc dekuji za odpoved.

    • Jana Králová, kalkulacka.org

      Dobrý den, v tomto případě by se vám měla podpora počítat z pravděpodobného výdělku v zaměstnání. Tj. Pravděpodobný výdělek zjistí zaměstnavatel z hrubé mzdy nebo platu, které zaměstnanec dosáhl od počátku rozhodného období, popřípadě z hrubé mzdy nebo platu, které by zřejmě dosáhl; přitom se přihlédne zejména k obvyklé výši jednotlivých složek mzdy nebo platu zaměstnance nebo ke mzdě nebo platu zaměstnanců vykonávajících stejnou práci nebo práci stejné hodnoty.

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Poradna a diskuze
  • Věra: Dobrý den. Prosím Vás, chci se zeptat, do konce insolvence mně zbývají čtyři ...
  • Kateřina: Dobrý den. Chci se zeptat jestli mi bude pokračovat vyplácení podpory v případ...
  • HANA: Dobrý den. Chtěla bych se zeptat mám neschopenku od 9.9.2024 a za čtrnác dní js...
  • Radka: Dobrý den. Od 3.9.2024 jsem na ÚP.Nyní mám jít na operaci.Mohu si vzít nem...
  • Pavel: Zdravim.zajima me zda mam narok na přispevek na bydleni.Mam invalidni duchod 3 stupn...