Krátkodobá půjčka před výplatou

Krátkodobá půjčka před výplatou

Schází vám peníze a do výplaty je daleko? Půjčte si a máte po starostech. Speciální akce - neplatíte žádné poplatky nebo úroky. Vracíte přesně tolik, kolik jste si půjčili.

Krátkodobá půjčka před výplatou

Schází vám peníze do výplaty, na nákup vánočních dárků nebo na zaplacení urgentních výdajů? Pak si nezoufejte. Krátkodobá půjčka před výplatou vám pomůže vyřešit všechny tyto (a také mnohé další) finanční starosti. Peníze si může půjčit každý – není vyžadováno potvrzení o příjmu. Navíc je první půjčka zadarmo – neplatíte žádné poplatky ani úroky.

Krátkodobá půjčka před výplatou – co vám nabízíme

Možná jste se již setkali s nabídkou krátkodobé půjčky – pár tisíc korun na jeden, dva nebo i 4 týdny. Tato finanční nabídka je vhodná především v situacích, kdy potřebujete získat finanční prostředky na pokrytí nějakých vydání a současně víte, že už za pár dní nebo týdnů budete schopni poskytnuté peníze zase vrátit. Krátkodobá půjčka před výplatou tedy není vhodná k dlouhodobému financování vašich výdajů. Pro ty krátkodobé je to ale naopak ideální varianta.

Kolik si můžete půjčit peněz a za jakých podmínek?

Krátkodobá půjčka před výplatou nabízí finanční prostředky v rozsahu od 500 Kč do 20.000 Kč. Na nejvyšší sumu ale nedosáhne automaticky každý klient. Pokud budete žádat o první půjčku, bude vám pravděpodobně schválena nižší částka než maximálních 20 tisíc korun – konkrétní výše závisí na vyhodnocení vaší žádosti. Pokud by vás zajímalo, kolik si můžete půjčit právě vy – stačí vyplnit nezávaznou žádost na této stránce, a obratem se dozvíte, kolik můžete dostat.

Podmínky – krátkodobé půjčky:

  • Půjčka od 500 do 20.000 Kč, na dobu 1 – 40 dní (tj. cca 6 týdnů)
  • Půjčka bez potvrzení o příjmu (není podmínkou, abyste dokládali příjem nebo byli v zaměstnaneckém poměru)
  • K vyřízení potřebujete bankovní účet (kam vám budou poslány peníze) a mobilní telefon (nemusí být paušál) na kterém s vámi budou komunikovat pracovníci úvěrové společnosti
  • Minimální věk 18 roků a maximální 67 roků, musíte být občanem ČR

Krátkodobá půjčka zdarma

A to nejlepší nakonec – pokud si nyní sjednáte půjčku, neplatíte vůbec žádné poplatky. Jedná se o speciální akci, kdy je první půjčka poskytována zdarma. Žádné poplatky, žádné úroky, neplatíte vůbec nic.

Pokud si například dnes půjčíte 5000 Kč na 14 dní, obdržíte peníze ještě dnes (závisí na konkrétní bance, u které máte účet, peníze jsou zpravidla převedeny do 1 – 2 hodin od chválení, v některých případech může trvat převod do druhého dne)

A za 14 dní budete vracet právě jen 5000 Kč. Neplatíte ani korunu navíc. Půjčka je tedy úplně zadarmo. Pokud v tom hledáte nějaký skrytý háček – žádný není. Cílem této nabídky je oslovit nové klienty. Pokud s touto služnou budete spokojeni, můžete si půjčit znovu (to už i mnohem vyšší částku). U této druhé půjčky pak již platíte standardní poplatky podle ceníku.

Získat peníze ještě dnes:

Vyplňte tuto online žádost a již do 30 minut budete vědět, jestli vaše půjčka byla schválena nebo ne. V případě nejasností můžete být kontaktování na mobilní telefon, který uvedete. Pokud je žádost schválena, peníze jsou obratem vyplaceny – v bance je budete mít ještě dnes!


Potřebujete rychle získat peníze? Pak neváhejte a podívejte se, co vám nabízí Půjčka v hotovosti do 30 minut. Snadno a rychle, za výhodných podmínek, bez placení poplatků předem a bez rizika si i vy můžete půjčit peníze. Umožní vám to i tato Rychlá půjčka bez kontrolování registrů. Stačí jedno kliknutí a peníze už mohou bý tna cestě k vám.

Diskuze

Pokud máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit - přepněte se do klasické verze webu. Na mobilní verzi se diskuse nezobrazuje.

Další odkazy

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.