Půjčka bez ručitele ihned – 15 000 Kč do 10 minut – nejnižší poplatky v ČR (možnost i zdarma)

Půjčka bez ručitele ihned – 15 000 Kč do 10 minut – nejnižší poplatky v ČR (možnost i zdarma)

Tato půjčka je bezkonkurenčně nejlevnější v segmentu „rychlých půjček přes internet“. Za 15 000 Kč na 30 dní, platíte jenom 495 Kč. Nebo můžete mít půjčku i úplně zdarma (při splatnosti do 14 dnů). Nebo je možné splácet i na splátky (až 10 měsíců). Peníze máte k dispozici na účtu v bance do 10 minut.

Možnost půjčit si peníze prakticky ihned (finance „přistanou“ na účtu v bance za pár minut), nabízí poměrně velké množství nebankovních společností. Aktuálně je v ČR k dispozici více než 40 takových „rychlých půjček před výplatou“.

Mezi hlavní výhody, které nabízí rychlé půjčky, patří možnost vyřízení bez ručitele, často i bez potvrzení o příjmech (obvykle je ale nutný alespoň výpis z účtu) a i bez dalších „papírů“. Někde dokonce slibují, že půjčí i lidem bez příjmů nebo lidem s exekucí (ale to není příliš v souladu s tím, co požaduje ČNB).

Půjčky je možné vyřídit jen přes internet, nebo někdy i po telefonu. Někde je k dispozici i mobilní aplikace, jinde zase ještě pořád sází na tradiční SMS. Některé půjčky jsou nabízeny i v hotovosti (peníze přiveze obchodní zástupce až k vám domů).

Mezi hlavní nevýhody, patří především krátká doba splatnosti (celou půjčenou částku je obvykle nutné vracet do 30 dnů). Je sice možné i prodloužení termínu splatnosti, ale za to se platí vysoké poplatky (není velkou výjimkou i poplatek 2 – 4 tisíc korun, za půjčku ve výši 20 000 Kč).

Právě tyto „mikro půjčky“, stojí za celou řadou problémů s dluhy. Dostat peníze je velmi snadné, a lidé často nezváží, kolik je to bude stát. Rychlé půjčky před výplatou, potom vedou do dluhové spirály, která končí třeba i exekucí.

Levná půjčka před výplatou – za 15 000 Kč platíte jenom 495 Kč

Jedna z těchto „rychlých“ půjček, se ale poněkud vymyká běžnému standardu. Jedná se o půjčku Kamali, kterou poskytuje finanční společnost Home Credit. Ta je bezkonkurenčně nejlevnější.

Podmínky, za kterých je poskytována půjčka Kamali, jsou dosti odlišné (a značně výhodnější) než jinde:

  • První půjčka může být od 1 000 Kč do 15 000 Kč
  • Další půjčka může být do 20 000 Kč
  • Prvních 14 dní je zdarma
  • Při splacení za 30 dní je poplatek jenom 495 Kč
  • Možnost rozložení na splátky (10 měsíců)
  • Vyřízení bez ručitele a bez zástavy
  • Vlastní mobilní aplikace
  • Vyřízení ihned (peníze do 10 minut na účtu v bance)
  • Stačí jen občanka, účet v bance a mobilní telefon
  • Online žádost je možné najít zde

Půjčka 15 000 Kč na 14 zdarma

První půjčka (maximálně 15 000 Kč), může být úplně zadarmo. Nemusíte platit vůbec žádné úroky a obejde se to i zcela bez poplatků. Má to ale jeden drobný háček. Peníze musíte vrátit do 14 dní.

Půjčka na 14 dní zdarma, se může hodit v případě, že vám opravdu schází jen pár tisíc korun před výplatou. A že už do 2 týdnů, budete mít z čeho splácet. Pak je to bezúročná půjčka, která vás nic nestojí.

V takovém případě stačí jen vyplnit běžnou žádost o půjčku, a následně do 14 dní splatit celou půjčenou částku (nesmíte se ale opozdit ani o jeden den).

Půjčka 15 000 Kč za nízký poplatek (za 30 dní jenom 495 Kč)

Druhou možností, je využít standardní dobu splatnosti, která je v základu stanovena na 30 dní.

V takovém případě, se vám naúčtuje běžný poplatek. U půjčky ve výši 15 000 Kč to ale bude jenom 495 Kč. To je bezkonkurenčně nejnižší poplatek (viz srovnání nebankovních půjček, které sestavila nezisková organizace Člověk v tísni).

Příklad: Pokud si ještě dnes půjčíte 15 000 Kč, tak za 30 dní byste měli vrátit celkem 15 495 Kč. Základní částka (15 000 Kč) bude navýšena o poplatek (495 Kč). Navíc tedy zaplatíte necelou pětistovku. RPSN této půjčky, pak vychází na 48,3%.

Půjčka 15 000 Kč i na splátky (až na 10 měsíců)

Je zde ještě jedna možnost, jak si půjčit peníze. A to je půjčka na splátky. Pokud nebudete mít za 30 dní na zaplacení celé vypůjčené sumy, pak to není nic hrozného. Tato nebankovní společnost nabízí i splátkový kalendář.

Půjčku je možné splácet až 10 měsíců. Každý měsíc stačí zaplatit 10% ze základní částky a k tomu jen velmi nízký poplatek 49 Kč (minimální měsíční splátka půjčky 15 000 Kč, tedy vychází na 1549 Kč).

U jiných nebankovních půjček, to často funguje tak, že si sice za poplatek můžete posunout termín splatnosti. Ale i když zaplatíte často i velmi vysoký poplatek (není výjimkou i poplatek 2 – 6 tisíc korun za prodloužení splatnosti o 30 dní), tak se vám základní dluh nijak nesníží.

U půjčky Kamali, se vám s každou splátkou, snižuje i původní dluh (každý měsíc se dluh sníží o 10%, a za 10 měsíců, tedy budete mít splaceno vše, co jste si na začátku půjčili).

Jaké jsou podmínky pro získání této rychlé půjčky bez ručitele?

Podmínky, pro schválení půjčky, nejsou nijak složité. Musí vám být nejméně 18 roků a musíte mít trvalý pobyt v ČR. Pro vyřízení úvěru, je požadován platný občanský průkaz, vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Nebankovní společnost si v souladu s regulací České národní banky, bude prověřovat vaši schopnost splácet. Problém tady může být například insolvence nebo exekuce (nebo i jiné dluhy, či negativní záznamy – je to ale individuální).

Vyřízení půjčky (přes internet, po telefonu nebo prostřednictvím mobilní aplikace) je velmi rychlé. Po schválení jsou peníze ihned odeslány na účet v bance. Přistanou tam obvykle do 10 minut (jen výjimečně to může trvat déle – maximum je do 24 hodin).

Akční nabídka: Máte hluboko do kapsy? Potřebujete finanční injekci a nevíte, kde sehnat peníze? Máme tady výhodnou akční nabídku – Krátkodobé půjčky na směnku. Nebo se také podívejte na další nabídku solidní a ověřené půjčky – Online půjčky do 25000 Kč ihned!. Získejte peníze ještě dnes. Šance na schválení pro každého žadatele.

Diskuze

Pokud máte nějaký dotaz nebo potřebujete poradit - přepněte se do klasické verze webu. Na mobilní verzi se diskuse nezobrazuje.

Další odkazy

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.