Konsolidace půjček od České spořitelny – až 2500000 Kč

Díky sloučení půjček je možné ušetřit i poměrně výraznou částku. Někdy i několik tisíc korun měsíčně. Díky sloučení půjček je možné ušetřit i poměrně výraznou částku. Někdy i několik tisíc korun měsíčně.

Konsolidace půjček a úvěrů, může být vhodným řešením, pokud máte více finančních závazků, a jejich splácení vám začíná „přerůstat“ přes hlavu. Díky konsolidaci několika různých půjček nebo úvěru do jedné jediné, může dojít k (často i k výraznému), snížení měsíčních splátek. Konsolidaci půjček nabízí i největší česká banka – Česká spořitelna, a vy si o ni můžete zažádat ihned, zde na této stránce.

Komu se vyplatí sloučení půjček

Pokud máte dvě nebo více půjček, máte nějakou nezaplacenou sumu na kreditní kartě, platíte splátky třeba za nějaký úvěr na bydlení, na auto či za nějaký nákup na splátky, pak může být konsolidace (sloučení půjček) vhodným řešením právě pro vás.

V případě konsolidace půjček mohou být všechny tyto finanční závazky převedeny na Českou spořitelnu a vy pak už dále splácíte jen jednu jedinou půjčku. Díky sloučení půjček je možné ušetřit i poměrně výraznou částku. Někdy i několik tisíc korun měsíčně.

Konsolidace půjček – sloučení splátek

U každé společnosti, kde jste si půjčili peníze, totiž platíte za jejich služby. Tedy nejenom úroky a poplatky za půjčené peníze. Splátky často zahrnují nejrůznější poplatky za vedení účtů za výpisy apod. Tím, že všechny tyto vedlejší náklady „osekáte“, ušetříte často i několik stovek (či dokonce tisíců) korun.

Druhou výhodou konsolidace půjček je pak možnost dojednat si delší dobu splatnosti, než jaká byla u původního závazku. Zde je to možné až na 96 měsíců (tedy na 8 roků). Díky tomu je možné rozložit splácení peněz na mnohem delší časové období, a tím pak i platit nižší sumu peněz.

Podmínky sloučení půjček od ČS

 • Maximální výše úvěru po provedení konsolidace je 2,5 miliónu korun (2.500.000 Kč)
 • Splatnost až na 96 měsíců (8 roků)
 • Úroková sazba je od 9,6% ročně
 • Vyřízení online, bez osobních schůzek i do 5 minut
 • Možnost získat nějaké peníze navíc
 • Odstoupení od smlouvy do 60 dní bez sankcí
 • Možnost měnit výši splátek i v průběhu splácení

Online žádost o konsolidaci půjček od ČS:

SUPER nabídka: Nevíte, kde vzít peníze? Pomůžeme vám! Máme tady neopakovatelnou akční nabídku – Online půjčka bez ručitele a bez registru do 80 tisíc korun. Určitě budete spokojeni. A pokud jsme se náhodou netrefili správně, pak nabízíme ještě – Rychlá půjčka i pro ženy na mateřské. To je solidní a jistá cesta, jak sehnat peníze.

Diskuse: Konsolidace půjček od České spořitelny – až 2500000 Kč

Zapojte se do diskuse:

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli zapojit do naší diskuse. Mějte prosím na paměti, že všechny komentáře v diskusi podléhají kontrole a schválení administrátorem. Váš komentář se tedy zobrazí až s menším zpožděním. O zveřejnění nebo zamítnutí, a o reakcích na váš komentář Vás budeme informovat na zadanou emailovou adresu. Všechny komentáře, které nejsou v souladu se zákony ČR a obecně s dobrými mravy budou zamítnuty. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů.

Zvolte si svůj obrázek:

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar

Návštěvník tohoto webu bere na vědomí skutečnost, že všechny informace v článcích, i reakce v diskusích jsou vyjádřením osobního subjektivního názoru. Uvedené informace nejsou vyjádřením právního názoru. Provozovatel tohoto webu neodpovídá za jejich věcnou správnost.

Půjčka zdarma bez úroků
Online půjčka bez registru
Poradna a diskuze
 • ANDREADOBRÝ DEN,CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT JAK JE TO S PITNÝ REŽIMEM U POŠTOVNÍCH DORUČOVATELEK,DĚKUJIvíce »
 • RadulínDobrý den. Chci se zeptat, zda máme nárok na pitný režim. Pracuji v prodejně částečně...více »
 • ZdenkaAno, pokud vám byl v mzdě vyplacen přeplatek na dani za uplynulý rok, tak je...více »
 • ZdenkaDovolím si reagovat, výpočty mezd dělám. Rozhodně musíte postupovat písmenou formou a nejlépe doporučeným dopisem...více »